Köpek Modasi
Anasayfa Köpek Modası Ürünlerimiz Köpek Sağlığı Okuma Odası Röportajlar Kültür & Sanat Eğlence Basında Biz Destek
Köpek Modası

KÖPEK MODASI

 
Köpek modası nedir, nasıl takip edilir
Köpeğime kıyafet giydirmeli miyim
Köpeğime kıyafet giydirmenin avantajları
Nasıl havalı köpek olunur?
 
Yeni moda ürünler

Köpek yağmurlukları, Köpek montları,
Köpek trikoları
, artık burada!...
Tüm modellerimiz için tıklayın!..

 
Yeni çıkanlar
 

Köpek Montu

SiBiRYa
95,00 TL
 

Köpek Kıyafeti

KoLeJLi
74,00 TL
 
 

Basında Biz

 

Sabah Gazetesi, 17 Ekim 2009 Cumartesi

geri dön  
  Vatan Gazetesi
  Sabah Gazetesi
BARINAKTA MODA ÇEKİMİ

Vatan Gazetesi Haftasonu Eki

Bu moda çekiminin modelleri, barınak köpekleri... Köpek ürünleri satan bir internet sitesi için poz veren Üsküdar Barınağı'nın sevimli sakinlerini sahiplenecek aileler aranıyor.

Barınaklarda yaşayan kimsesiz sokak hayvanları hep mağdur, zavallı, bakımsız ve hastaymış gibi algılanıyor. Oysa onları biraz temizleseniz, tüylerini tarasanız, biraz sevgi gösterseniz içlerinden ne güzeller çıkıyor. Nitekim geçtiğimiz günlerde Üsküdar Barınağı'nda gerçekleşen bir moda çekimine modellik yapan dostlarımız, sevimlilikleri ve poz verme yetenekleriyle göz dolduruyor. Hepsi birbirinden şeker, karizmatik ve akıllı... Barınak sakinleri, yakında yayına geçecek olan, www. kopekmodasi.com adlı internet sitesi için objektif karşısına geçti. Fikir ise, montlardan yağmurluklara, ayakkabıdan suluklara kadar bir evcil köpeğin ihtiyaç duyabileceği çeşitli ürünlerin satılacağı sitenin kurucusu Fatmagül Demirbay'dan çıkmış. Kendisi de sıkı bir hayvansever olan Demirbay, yıllardır hep köpeklerle ilgili bir iş yapmak istemiş. Sonunda böyle bir site kurmaya karar vermiş.Ayrıca aklının bir köşesinde hep barınaklardaki köpeklere yardım etme fikri varmış. En sonunda işle sosyal sorumluluğu birleştirip, ürünlerini tanıtmak için barınaktaki köpekleri model olarak kullanmaya karar vermiş.

Üsküdar Barınağı gönüllüsü Asude Ustaoğlu ise proje kendine geldiğinde çok hoşuna gittiğini söylüyor: "Sokak hayvanlarının da en az petshop'tan alınanlar kadar güzel olduğunu bu şekilde gösterebileceğimiz için çok sevindim. Çok güzel çekimler yaptık. Barınak hayvanları hep zavallı ve bakımsız değil. Biraz da sevimli bir konuyla ön plana çıkmaları açısından bu çekimin faydalı olacağına inanıyorum. Barınaklardan hayvan sahiplenilmesinin önemine bir kez daha dikkat çekmek istiyorum."

Kopekmodasi.com adlı internet sitesinde boy gösterecek sevimli köpeklerin sahiplenilmesi için, sitede ürün bilgilerinin yanı sıra köpeklerin özellikleri de sunulacak ve Üsküdar Barınağı'nın linki verilecek. Eğer fotoğraftaki köpek sahiplenildiyse, kim tarafından sahiplenildiği de resmin altına not düşülecek.

Sitelerinin sadece köpek kıyafetleri satan bir site olmayacağına dikkat çeken Demirbay, hayvanseverlerin ilgileneceği pek çok konuya yer vereceklerini söylüyor: "İnteraktif bir site olacak. Hayvan sahipleri köpeklerinin fotoğraflarını gönderebilecek. İlginç videolar olacak. Konular tartışılabilecek. Köpek astrolojisi bile olacak. Tabii barınak bilgileri de olacak. Yaşayan, hareketli bir site olsun istiyoruz."

ONLARI DA SAHİPLENENLER VAR
Ev hayvanları için giysiler ve aksesuarlar gerçekten gerekli mi? Yoksa hayvan sahiplerinin kişisel zevklerini tatmin etmek için mi tercih ediliyor? diye sorduğumuz Fatmagül Demirbay, şöyle yanıt veriyor: "Biz öyle dantelli, süslü şeyler değil, tamamen ihtiyaca yönelik ürünler sunuyoruz. Bizim de köpeğimiz olduğu için ihtiyaçları biliyoruz. Örneğin yağmurlu günlerde ıslanıyor, ıslanan köpek koku da yapıyor. Yağmurlukla bunun önüne geçmek mümkün. Küçük köpekler için daha çok korunaklı, içi polarlı, yakaları kürklü modeller var. Büyük köpekler için yağmurluklar var. Özellikle reflektörlü ürünler gece gezdirirken köpeğin kolayca görülmesini sağlıyor.

 
 
Etiketler: Köpek, köpekler, köpek modası, köpek kıyafetleri, köpek yağmurluğu, köpek montu, köpek montları, köpek trikoları, köpek oyunları, köpek sağlığı, köpek eğitimi, köpek isimleri
Copyright © 2010 Köpek Modası. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım: Web Tasarım: Grapixel
Köpek Modası
Dogy Dog Ürünleri
Bilgi Bankası
Eğlence
Destek
Köpek Modası Nedir Köpek Yağmurluklari
Köpek Sağlığı
Köpek İsimleri
Ödeme Seçenekleri
Köpeğime Kıyafet Giydirmeli miyim? Köpek Montları
Okuma Odası
Köpek Oyunları Teslimat
Köpeğime kıyafet giydirmenin avantajları Köpek Trikolarıi   Köpek Astrolojisi İade ve Değişim
Nasıl havalı köpek olunur       Sık Sorulan Sorular
Detaylı Bilgi ve Yardım için 0216 360 70 30
E-posta göndermek için lütfen tıklayınız
www.kopekmodasi.com
 
Sitemizdeki Köpek yağmurlukları, Köpek Montları, Köpek trikolari ile ilgili yazili ve görsel materyallerin izin alinmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır. Ürünlerimizin tamamı orjinaldir.
 
Web tasarım: Grapixel New Media