Köpek Modasi
Anasayfa Köpek Modası Ürünlerimiz Köpek Sağlığı Okuma Odası Röportajlar Kültür & Sanat Eğlence Basında Biz Destek
Köpek Modası
Popüler Ürünlerimiz
Tüm köpek yağmukları su geçirmezdir. Köpeğinizi yağmurdan korur, ıslanmasını önler. Kolay temizlenir, elde yıkanabilir, leke tutmaz. Sağlıklıdır, köpeğinizin derisine hava aldırır. Hafiftir, köpeğiniz ne kadar hareketli olursa olsun kıyafetini rahatça taşır, hareketleri kısıtlanmaz.
  İstanbul
Köpek Yağmurluğu
69 TL
  Paris
Köpek manto, kaban
99 TL
  Newyork
Köpek Yağmurluğu
79 TL
 

Destek

 

Köpek Modası

geri dön  
  Ödeme bilgilerini gönder
  Ödeme Seçenekleri
  Teslimat
  İade ve Değiştirme Şartları
  Sıkça Sorulan Sorular
  Bize Ulaşın

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra çıkan herhangi bir problemden dolayı iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Ürününüzün size ulaştığı günü takip eden 7 iş günü içerisinde iade talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi " Ürün iade isteği formunu" doldurarak bize iletmenizi ve gelen yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde Köpek Modası'na geri göndermenizi rica ediyoruz. 7 iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edemiyoruz.

İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilerek size bir bilgi e-mail’i gönderilecektir.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle gönderilmelidir.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size aittir.

İadenizin onayı:

İade onayınızı takip eden 10 gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesi hesabınıza yatırılacaktır.

Ürünü teslim alırken dikkat etmeniz gerekenler:

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde pakedinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullandımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

 

Değiştirme Şartları

Ürününüzün size ulaştığı günü takip eden 7 iş günü içerisinde değiştirme ve değiştirmek istediğiniz ürünü " Ürün değiştirme isteği formunu" doldurarak bize iletmenizi ve gelen yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde Köpek Modası'na geri göndermenizi rica ediyoruz. 7 iş gününü aşan bildirimlerde maalesef değiştirme yapamıyoruz.

İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilerek size bir bilgi e-mail’i gönderilecektir.

Değiştirmek istediğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle gönderilmelidir.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm değiştirme gönderimlerinin kargo ücreti size aittir.

 
Etiketler: Köpek, köpekler, köpek modası, köpek kıyafetleri, köpek yağmurluğu, köpek montu, köpek montları, köpek trikoları, köpek oyunları, köpek sağlığı, köpek eğitimi, köpek isimleri
Copyright © 2010 Köpek Modası. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım: Web Tasarım: Grapixel
Köpek Modası
Dogy Dog Ürünleri
Bilgi Bankası
Eğlence
Destek
Köpek Modası Nedir Köpek Yağmurluklari
Köpek Sağlığı
Köpek İsimleri
Ödeme Seçenekleri
Köpeğime Kıyafet Giydirmeli miyim? Köpek Montları
Okuma Odası
Köpek Oyunları Teslimat
Köpeğime kıyafet giydirmenin avantajları Köpek Trikolarıi   Köpek Astrolojisi İade ve Değişim
Nasıl havalı köpek olunur       Sık Sorulan Sorular
Detaylı Bilgi ve Yardım için 0216 360 70 30
E-posta göndermek için lütfen tıklayınız
www.kopekmodasi.com
 
Sitemizdeki Köpek yağmurlukları, Köpek Montları, Köpek trikolari ile ilgili yazili ve görsel materyallerin izin alinmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır. Ürünlerimizin tamamı orjinaldir.
 
Web tasarım: Grapixel New Media