Köpek Modasi
Anasayfa Köpek Modası Ürünlerimiz Köpek Sağlığı Okuma Odası Röportajlar Kültür & Sanat Eğlence Basında Biz Destek
Köpek Modası
Popüler Ürünlerimiz
Tüm köpek yağmukları su geçirmezdir. Köpeğinizi yağmurdan korur, ıslanmasını önler. Kolay temizlenir, elde yıkanabilir, leke tutmaz. Sağlıklıdır, köpeğinizin derisine hava aldırır. Hafiftir, köpeğiniz ne kadar hareketli olursa olsun kıyafetini rahatça taşır, hareketleri kısıtlanmaz.
  İstanbul
Köpek Yağmurluğu
69 TL
  Paris
Köpek manto, kaban
99 TL
  Newyork
Köpek Yağmurluğu
79 TL
 

Destek

 

Köpek Modası

geri dön  
  Ödeme bilgilerini gönder
  Ödeme Seçenekleri
  Teslimat
  İade ve Değiştirme Şartları
  Sıkça Sorulan Sorular
  Bize Ulaşın

Sıkça Sorulan Sorular

 

Ürün değişim yada iade formunu bize gönderdikten sonra 2 iş günü içerisinde size e-mail yada telefon kanalıyla ulaşacağız. Eğer Ürününüz iade yada değişim şartlarına uygun ise ürünü kargo ile bize ulaştırmanızı isteyeceğiz.

Ürününüzün size ulaştığı günü takip eden 7 iş günü içerisinde değiştirme ve değiştirmek istediğiniz ürünü " Ürün değiştirme isteği formunu" doldurarak bize iletmenizi ve gelen yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde Köpek Modası'na geri göndermenizi rica ediyoruz. 7 iş gününü aşan bildirimlerde maalesef değiştirme yapamıyoruz.

İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilerek size bir bilgi e-mail’i gönderilecektir.

Değiştirmek istediğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle gönderilmelidir.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm değiştirme gönderimlerinin kargo ücreti size aittir.

Kısa bir süre için kargo ücretsizdir.

Ürününüzün size ulaştığı günü takip eden 7 iş günü içerisinde iade talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi " Ürün iade isteği formunu" doldurarak bize iletmenizi ve gelen yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde Köpek Modası'na geri göndermenizi rica ediyoruz. 7 iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edemiyoruz.

İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilerek size bir bilgi e-mail’i gönderilecektir.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle gönderilmelidir.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size aittir.

Tüketici Kanunu’nda yer alan ‘Sebep Göstermeden Cayma Hakkı’ sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk yedi günü içeriyor. Üründeki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğinizde ise bu süre otuz güne dek uzuyor. Ürünü iade edeceğinizi ve ürünle alakalı şikayetinizi bize e-mail ile bildiriyorsunuz. Bu durumda biz şikayetinizi inceleyerek ürünün iade alınıp alınamayacağını belirleyen bir süreç başlatıyoruz. Eğer üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa ve ürün hatalıysa satış tutarını size geri ödüyoruz.

İade ettiğiniz ürünün ödemesi 10 gün içerisinde hesabınıza gönderilir.

 

 
Etiketler: Köpek, köpekler, köpek modası, köpek kıyafetleri, köpek yağmurluğu, köpek montu, köpek montları, köpek trikoları, köpek oyunları, köpek sağlığı, köpek eğitimi, köpek isimleri
Copyright © 2010 Köpek Modası. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım: Web Tasarım: Grapixel
Köpek Modası
Dogy Dog Ürünleri
Bilgi Bankası
Eğlence
Destek
Köpek Modası Nedir Köpek Yağmurluklari
Köpek Sağlığı
Köpek İsimleri
Ödeme Seçenekleri
Köpeğime Kıyafet Giydirmeli miyim? Köpek Montları
Okuma Odası
Köpek Oyunları Teslimat
Köpeğime kıyafet giydirmenin avantajları Köpek Trikolarıi   Köpek Astrolojisi İade ve Değişim
Nasıl havalı köpek olunur       Sık Sorulan Sorular
Detaylı Bilgi ve Yardım için 0216 360 70 30
E-posta göndermek için lütfen tıklayınız
www.kopekmodasi.com
 
Sitemizdeki Köpek yağmurlukları, Köpek Montları, Köpek trikolari ile ilgili yazili ve görsel materyallerin izin alinmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır. Ürünlerimizin tamamı orjinaldir.
 
Web tasarım: Grapixel New Media